głupowato krzyżówka

głupowato tak, że wartość intelektualna czegoś jest nisko oceniana, na niskim poziomie, tak, że może się spodobać chyba jedynie komuś głupiemu, głupowi.
głupowato w sposób, który sprawia, że ktoś jest odbierany jako głupowaty, głup; tak, że coś sprawia wrażenie, że ktoś nie jest bystry.
głupowato głupio, niepotrzebnie, bezsensownie, bezmyślnie.
głupowato tak, że komunikat lub wytwór umysłu może świadczyć o tym, że ktoś jest głupkiem, tak, że coś jest przy tym odbierane jako dziwne lub denerwujące.

Hasło "głupowato" posiada 4 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę G:

G-aktyna, g-terpinen, Ga, GABARDYNA, gabardynowy, gabaryt, gabarytowy, GABARYTY, GABIN, gabinecik, gabinet, gabinet cieni, gabinet luster, gabinet mniejszościowy, gabinet polityczny, gabinet stomatologiczny, gabinetowy, gabion, GABLE, gablota, GABLOTKA,

Sprawdź wszystkie hasła na literę G

Oprócz definicji "GABON" sprawdź również inne hasła:

rozsądnie, bezlitośnie, balladowo, wydolnie, wizyjnie, propagandowo, łańcuchowo, malkontencko, taśmowo, ogólnoeuropejsko, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, uprawa ziemi, smarkula, odplamienie, legnąć, erotyk, julius meyer, chruściki, zakazywać, prymityw, podlewanie, katarzyna groniec, treściwy, obłudność, esdek, nagan, sztylet, krwinki czerwone, czuszka, notebook, obraźliwy,

głupowato krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,