głupowato krzyżówka

głupowato tak, że wartość intelektualna czegoś jest nisko oceniana, na niskim poziomie, tak, że może się spodobać chyba jedynie komuś głupiemu, głupowi.
głupowato w sposób, który sprawia, że ktoś jest odbierany jako głupowaty, głup; tak, że coś sprawia wrażenie, że ktoś nie jest bystry.
głupowato głupio, niepotrzebnie, bezsensownie, bezmyślnie.
głupowato tak, że komunikat lub wytwór umysłu może świadczyć o tym, że ktoś jest głupkiem, tak, że coś jest przy tym odbierane jako dziwne lub denerwujące.

Hasło "głupowato" posiada 4 definicji.

Jeżeli znasz jakieś inne odpowiedzi do słowa - głupowato - wpisz je poniżej:

2 + 8 =

Inne hasła krzyżówkowe na literę G:

G-aktyna, g-terpinen, Ga, GABARDYNA, gabardynowy, gabaryt, gabarytowy, GABARYTY, GABIN, gabinecik, gabinet, gabinet cieni, gabinet luster, gabinet mniejszościowy, gabinet polityczny, gabinet stomatologiczny, gabinetowy, gabion, GABLE, gablota, GABLOTKA,

Sprawdź wszystkie hasła na literę G

Oprócz definicji "GABON" sprawdź również inne hasła:

wątle, ściśle, obmierźle, freudowsko, bukolicznie, epicko, grafomańsko, lirycznie, pobudliwie, nabożnie, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, eisaku sato, porcik, zwiedzający, teliga, receptor, cena aukcyjna, gawrosz, bassareus, medium, małżeństwo z rozsądku, zniżający się, machlować, ożaglowanie, krótkowieczność, watts, jednooki, zbytni, hawajka, orzesze, wyjść,

głupowato krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,