głupkowaty krzyżówka

głupkowaty zazwyczaj o człowieku: głupi, niemądry, taki, który głupio się zachowuje, zachowuje się jak głupek, odbierany przy tym jako dziwny lub denerwujący.
głupkowaty o komunikacie lub wytworze umysłu: taki, który może świadczyć o tym, że ktoś jest głupkiem, odbierany przy tym jako dziwny lub denerwujący.
głupkowaty taki, którego wartość intelektualna jest nisko oceniana, odbierany przy tym jako dziwny lub denerwujący.
głupkowaty taki, który sprawia, że ktoś jest odbierany jako głupkowaty; taki, który sprawia wrażenie, że ktoś nie jest bystry, nie myśli przytomnie.
głupkowaty uprzykrzony, nieszczęsny, taki, który jest negatywnie oceniany, taki, który denerwuje.
głupkowaty mało ważny, nieistotny, taki, który jest nawet oceniany jako śmieszny, odbierany przy tym jako dziwny lub denerwujący.
głupkowaty nieprzemyślany, taki, którego można żałować, odbierany przy tym jako dziwny lub denerwujący.
głupkowaty taki, który sprawia kłopot, jest niezręczny.

Hasło "głupkowaty" posiada 8 definicji.

Jeżeli znasz jakieś inne odpowiedzi do słowa - głupkowaty - wpisz je poniżej:

8 + 1 =

Inne hasła krzyżówkowe na literę G:

G-aktyna, g-terpinen, Ga, GABARDYNA, gabardynowy, gabaryt, gabarytowy, GABARYTY, GABIN, gabinecik, gabinet, gabinet cieni, gabinet luster, gabinet mniejszościowy, gabinet polityczny, gabinet stomatologiczny, gabinetowy, gabion, GABLE, gablota, GABLOTKA,

Sprawdź wszystkie hasła na literę G

Oprócz definicji "GABON" sprawdź również inne hasła:

labuś, lamus, lek przeciwpsychotyczny, kusztyczek, stymulant, benzfetamina, odkos, anksjogenik, lek anorektyczny, agresja elektroniczna, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, rozsądzenie, mostki, dosięgać, zuchwałość, wszyscy, dokumentalność, pożyczający, wykarmiony, ukształtować, kojot, czerwień koszenilowa, tukums, glutaminian sodu, odense, fauna, usystematyzować, chrześcijaństwo, próżniaczo, aichi, ukarany,

głupkowaty krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,