głupkowato krzyżówka

głupkowato tak, że komunikat lub wytwór umysłu może świadczyć o tym, że ktoś jest głupkiem, tak, że coś jest przy tym odbierane jako dziwne lub denerwujące.
głupkowato w sposób, który sprawia, że ktoś jest odbierany jako głupkowaty; tak, że coś sprawia wrażenie, że ktoś nie jest bystry, nie myśli przytomnie.
głupkowato tak, że wartość intelektualna czegoś jest nisko oceniana, tak, że coś jest przy tym odbierane jako dziwne lub denerwujące.
głupkowato w sposób nieprzemyślany, taki, którego można żałować, tak, że coś jest przy tym odbierane jako dziwne lub denerwujące.
głupkowato tak, że coś sprawia kłopot, jest niezręczne.

Hasło "głupkowato" posiada 5 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę G:

G-aktyna, g-terpinen, Ga, GABARDYNA, gabardynowy, gabaryt, gabarytowy, GABARYTY, GABIN, gabinecik, gabinet, gabinet cieni, gabinet luster, gabinet mniejszościowy, gabinet polityczny, gabinet stomatologiczny, gabinetowy, gabion, GABLE, gablota, GABLOTKA,

Sprawdź wszystkie hasła na literę G

Oprócz definicji "GABON" sprawdź również inne hasła:

rzęsiście, rzęsisto, setnie, ulewnie, wywrotowo, aromatycznie, sinusoidalnie, taniutko, smukło, zagranicznie, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, wyekspediować, sadzenie, drome, zdeprecjonować, posągi mistrza piotra, ludwisarz, ekstrakcja, wytwór, skronie, krzywy róg, piękno, biureta, walończycy, manna, krawczyński, nieszczęśliwie, deflacja, zakiełkować, kokila, tellur,

głupkowato krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,