właściwie krzyżówka

właściwie naprawdę, zgodnie ze stanem faktycznym.
właściwie tak, że coś wydaje się odpowiednie, stosowne, jest dobrze oceniane np. pod względem moralnym lub pod względem grzeczności.
właściwie właśnie tak, tak, że coś jest dopasowane do jakiegoś celu, tak, że jest (wydaje się być) odpowiednie, spełnia określone warunki, jest dobre.
właściwie charakterystycznie, w sposób typowy dla czegoś lub kogoś.
właściwie należnie, w sposób, który należy się komuś lub czemuś z jakichś przyczyn, stosowny, gdy dotyczy kogoś lub czegoś.
właściwie Trafnie
właściwie W sam raz
właściwie W zasadzie
właściwie Zasadniczo
właściwie Dostatecznie
właściwie Immanentny
właściwie Jak trzeba
właściwie Należycie
właściwie Normalnie, dobrze
właściwie Odpowiednio
właściwie Owszem
właściwie Poprawnie
właściwie Prawidłowo
właściwie Prawowicie
właściwie Raczej
właściwie Słusznie
właściwie Stosownie
właściwie Stylistycznie mówić

Hasło "właściwie" posiada 23 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę W:

w białych rękawiczkach, w biegu, w bród, w brudnych butach, w cholerę, w ciemno, W CIEMNOŚCI, W CO SIĘ BAWIĆ, w cywilu, W CZASIE DESZCZU DZIECI SIĘ NUDZĄ, w czepku urodzony, w cztery oczy, w czynie społecznym, w dalszym ciągu, w diabły, w drobny mak, w dużej mierze, W DZIKIE WINO ZAPLĄTANI, w głębi duszy, W IMIĘ OJCA, W JEZIORANACH,

Sprawdź wszystkie hasła na literę W

Oprócz definicji "w kapciach" sprawdź również inne hasła:

karczemnie, krwawo, krótkoterminowo, maciupeńko, maluczko, malusieńko, maluteńko, obsesyjnie, maniacko, poblisko, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, błąd, design, estetyka, image, maniera, mowa, projekt, retoryka, styl, wygląd, zgrzebność, zbezczeszczać, indosament, rzygacz, ernst, palatynat, fryne, zorzynek, cieplarnia, stan wolny,

właściwie krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,