nieskalany krzyżówka

nieskalany taki, który jest abstrakcyjny, nie istnieje materialnie i jest uznawany za czysty, doskonały, pozbawiony uchybień i wypaczeń.
nieskalany taki, który istnieje materialnie i wydaje się doskonały, harmonijny, jednolity; taki, który jest pozbawiony elementów niechcianych, które są obce naturze danego bytu.
nieskalany bez zarzutu, doskonały pod względem moralnym, taki, który jest udziałem kogoś nieskalanego, prawego i czystego.
nieskalany taki, któremu coś (zwykle jakieś zjawisko) jest obce, zupełnie nie jest jego udziałem.
nieskalany Bezgrzeszny
nieskalany Dziewiczy
nieskalany Niepokalany

Hasło "nieskalany" posiada 7 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę N:

N, n-gram, N$, Na, na barana, na białe niedźwiedzie, na biało, na bieżąco, NA BŁĘKICIE JEST POLANA, na bogato, na bosaka, na boso, na brązowo, na brud, na brudno, na brunatno, NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG, na chłodno, na chodzie, na ciepło, na co dzień,

Sprawdź wszystkie hasła na literę N

Oprócz definicji "na czarno" sprawdź również inne hasła:

dolichocefalia, eohippus, branle, kachina, współuzależnienie, współwystępowanie, gadu gadu, żagiew jodłowa, alankara, angina Prinzmetala, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, niewinny, filigranowo, miniaturowo, minimalnie, niedużo, nieokazale, niezauważalnie, nieznacznie, nikłość, wątłość, dowcipniś, znokautowanie, penn, przystopowywany, radiowa, naoczny świadek, zacisnąć, dary, ażebyś, kerr,

nieskalany krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,