nieporównywalny krzyżówka

nieporównywalny taki, którego nie da się porównać do innego, zupełnie nieprzystający do innego, całkowicie różny, różny do tego stopnia, że nie ma podstaw, żeby go porównać z innym.
nieporównywalny bardzo znacząco lepszy, większy, liczniejszy, intensywniejszy, silniejszy, ważniejszy, lepiej oceniany, lepiej postrzegany itp. niż inne.
nieporównywalny bardzo znacząco gorszy, mniejszy, mniej liczny, mniej intensywny, słabszy, mniej ważny, gorzej oceniany, gorzej postrzegany itp. niż inne.
nieporównywalny Bezprecedensowy
nieporównywalny Niewspółmierny

Hasło "nieporównywalny" posiada 5 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę N:

N, n-gram, N$, Na, na barana, na białe niedźwiedzie, na biało, na bieżąco, NA BŁĘKICIE JEST POLANA, na bogato, na bosaka, na boso, na brązowo, na brud, na brudno, na brunatno, NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG, na chłodno, na chodzie, na ciepło, na co dzień,

Sprawdź wszystkie hasła na literę N

Oprócz definicji "na czarno" sprawdź również inne hasła:

gałęzatka kulista, gałęzatka, acetabularia, parasolowiec, zielenice właściwe, chlorokokowce, toczek, gromadnica, gwiazdoszek, pierwotek, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, nieproporcjonalny, przesadzony, bezpruderyjnie, bezpruderyjny, mierność, epitety, epitet, grubiańsko, niedelikatnie, nieelegancko, meblarstwo, żywot, metafizyczny, wielki pan, wpychanie, centuria, nanak, pikiety, kozer, tyrmand,

nieporównywalny krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,