niepewnie krzyżówka

niepewnie w sposób, który świadczy o czyimś braku pewności - o tym, że ktoś niedobrze, niestabilnie się czuje w obliczu czegoś, sądzi, że nie może polegać na sobie, na kimś lub na czymś.
niepewnie tak, że sytuacja nie daje poczucia pewności.
niepewnie tak, że ktoś niedobrze, niezbyt stabilnie się czuje w obliczu czegoś, tak, że ktoś nie sądzi, żeby mógł polegać na sobie, na kimś lub na czymś.
niepewnie mało wiarygodnie, tak, że czemuś lub któremu nie można wierzyć, ufać, tak, że brakuje dostatecznej weryfikacji.
niepewnie Bez wprawy
niepewnie Chwiejnie
niepewnie Chwiejnie
niepewnie Lękliwie
niepewnie Niestale
niepewnie Niezdecydowanie coś robić

Hasło "niepewnie" posiada 10 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę N:

N, n-gram, N$, Na, na barana, na białe niedźwiedzie, na biało, na bieżąco, NA BŁĘKICIE JEST POLANA, na bogato, na bosaka, na boso, na brązowo, na brud, na brudno, na brunatno, NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG, na chłodno, na chodzie, na ciepło, na co dzień,

Sprawdź wszystkie hasła na literę N

Oprócz definicji "na czarno" sprawdź również inne hasła:

kursywny, kazirodczy, kniaziowy, toaletowy, cykoriowy, hipotoniczny, iperytowy, kalafiorowy, kreatywny, termoregulacyjny, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, nieśmiało, wstydliwie, chwiejność, niepewność, rozdarcie, wahanie, wahacz, chwiejny, niepewny, rozdarty, order łaźni, azow, parkingowy, franciszkanie, brytyjka, pens, kolty, licencjonować, ekberg, niewybrednie,

niepewnie krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,