nienowy krzyżówka

nienowy taki, który nie jest nowy - który nie został niedawno kupiony, zdobyty, przygotowany itp.; taki, który nie znajduje się w stanie wyjściowym, taki, który był używany.
nienowy zazwyczaj o człowieku: taki, który od dawna jest kimś lub czymś, od dawna coś go dotyczy.
nienowy zazwyczaj o człowieku: taki, który już jakiś czas temu pojawił się w jakiejś grupie, taki, który już nie jest obcy.
nienowy taki, który nie jest nowy - taki, który wcześniej był już komuś znany, w subiektywnej ocenie nie jest nowym ani obcym.
nienowy Używany
nienowy Wtórny

Hasło "nienowy" posiada 6 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę N:

N, n-gram, N$, Na, na barana, na białe niedźwiedzie, na biało, na bieżąco, NA BŁĘKICIE JEST POLANA, na bogato, na bosaka, na boso, na brązowo, na brud, na brudno, na brunatno, NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG, na chłodno, na chodzie, na ciepło, na co dzień,

Sprawdź wszystkie hasła na literę N

Oprócz definicji "na czarno" sprawdź również inne hasła:

dziwnowski, esseński, męciński, dionizyjski, mirażowy, ożarowski, rotmistrzowski, pigmejski, brenneński, radziwiłłowski, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, nieoryginalny, niesamodzielny, pastiszowy, plagiatorski, ściągnięty, zerżnięty, rynek, akompaniować, przygrywać, przyśpiewywać, nadkład, szpiegostwo, pieprzony, odmienienie, scedować, patafian, śmigus dyngus, cross, opodatkowany, upominanie,

nienowy krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,