nerkowiec krzyżówka

nerkowiec chory, który zapadł na nerki.
nerkowiec Anacardium occidentale, nanercz zachodni, orzech cashew - gatunek drzewa z rodziny nanerczowatych, uprawiany dla swoich owoców.
nerkowiec orzech, nasiono owocu (pestkowca) nanercza zachodniego, cenione w kulinariach, które ma kształt przypominający nerkę.
nerkowiec Dioctophyma renale - pasożyt zwierzęcy, nicień, który jest częstą przyczyną zapalenia miedniczek nerkowych u psów (rzadziej u innych zwierząt i ludzi).

Hasło "nerkowiec" posiada 4 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę N:

N, n-gram, N$, Na, na barana, na białe niedźwiedzie, na biało, na bieżąco, NA BŁĘKICIE JEST POLANA, na bogato, na bosaka, na boso, na brązowo, na brud, na brudno, na brunatno, NA CAŁEJ POŁACI ŚNIEG, na chłodno, na chodzie, na ciepło, na co dzień,

Sprawdź wszystkie hasła na literę N

Oprócz definicji "na czarno" sprawdź również inne hasła:

hetka-pętelka, nic, nikt, alfa i omega, ekspert, opiniotwórca, roślina kopalna, roślina wymarła, roślina fosylna, przekleństwo, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, adiunkt, nieopłacalnie, agaton, kolejny, przesilenie, dawstwo, prącie, zabujany, przeciwtransportowa, minas, homofon, strugi, goniometr, śródmieście, imaginować, sharon, brankard, ciemnawy, markowska, cyferblat,

nerkowiec krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,