bezproblemowy krzyżówka

bezproblemowy o człowieku: łatwy we współżyciu, niestwarzający problemów, nieskłonny do konfliktów itp.
bezproblemowy o działaniach, procesach itp.: taki, który nie stwarza problemów; taki, który przebiega bez zakłóceń, bez trudności, gładko.
bezproblemowy o okolicznościach, sytuacji, wydarzeniu: nierodzący problemów; taki, który nie jest postrzegany jako coś trudnego.
bezproblemowy o treści jakiegoś przekazu, najczęściej estetycznego: taki, który nie podejmuje problemów; taki, który nie posiada wymiaru problemowego.
bezproblemowy Ugodowy
bezproblemowy Układny
bezproblemowy Ustępliwy
bezproblemowy Lekki rodzaj zajęcia
bezproblemowy Nieskomplikowany
bezproblemowy Nietrudny

Hasło "bezproblemowy" posiada 10 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę B:

B, b-terpinen, B$, Ba, BAAL, BAALAM, BAAR, baba, Baba Jaga, Baba Jędza, baba z magla, baba-chłop, BABA-DZIWO, Baba-Jędza, babakoto, BABAR, BABBAGE, BABBIT, BABCIA, babcia cioteczna, babcia klozetowa,

Sprawdź wszystkie hasła na literę B

Oprócz definicji "BABCIA ROCKA" sprawdź również inne hasła:

przenieść góry, przenosić góry, bawić się w kotka i myszkę, zabawić się w kotka i myszkę, mieć na końcu języka, zakasać rękawy, zakasywać rękawy, palić mosty, skończyć, spalić mosty, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, jasny, lekki, łatwy, nieskomplikowany, prosty, przejrzysty, przystępny, trywialny, zrozumiały, bezcelowo, demontaż, tyły, piłka, zamawiany, reces, przesilanie, delirium tremens, gargulce, drink, robert słomiński,

bezproblemowy krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,