bezbarwny krzyżówka

bezbarwny taki, który nie wzbudza zainteresowania, nie zwraca uwagi, nie wyróżnia się; pozbawiony wyrazu, nijaki, nieciekawy.
bezbarwny taki, który w wyniku utraty wyrazistości, intensywności barwy (barw) sprawia wrażenie pozbawionego konkretnej, dającej się jednoznacznie określić barwy; wypłowialy.
bezbarwny pozbawiony barwy, przezroczysty.
bezbarwny o człowieku: taki, który nie wzbudza zainteresowania, nie zwraca uwagi, nie wyróżnia się; ma nieciekawą, nijaką osobowość.
bezbarwny Zgrzebny
bezbarwny Bezpłciowy
bezbarwny Bezproblemowy, płytki
bezbarwny Anemiczny
bezbarwny Asteniczny
bezbarwny Letni, nie angażujący się
bezbarwny Niebarwny
bezbarwny Nieciekawy
bezbarwny Nieinteresujący
bezbarwny Niekolorowy
bezbarwny Niezajmujący
bezbarwny Nijaki
bezbarwny Nudny
bezbarwny Nudziarski
bezbarwny Szary

Hasło "bezbarwny" posiada 19 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę B:

B, b-terpinen, B$, Ba, BAAL, BAALAM, BAAR, baba, Baba Jaga, Baba Jędza, baba z magla, baba-chłop, BABA-DZIWO, Baba-Jędza, babakoto, BABAR, BABBAGE, BABBIT, BABCIA, babcia cioteczna, babcia klozetowa,

Sprawdź wszystkie hasła na literę B

Oprócz definicji "BABCIA ROCKA" sprawdź również inne hasła:

okręcać wokół palca, okręcić wokół palca, wejść na głowę, wsiąść na głowę, wleźć na głowę, wejść na kark, wsiąść na kark, wleźć na kark, ingerować, płynąć z prądem, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, jednostajny, mdły, monotonny, nieciekawy, nijaki, nudny, zakonnica, mroczność, mrok, pomroka, pewność siebie, przeholowywać, algier, sklejany, poryw, grobowo, żywiec, ciekawska, zakuwany, sabena,

bezbarwny krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,