aperiodyczny krzyżówka

aperiodyczny w fizyce: taki, dla którego nie można wyznaczyć regularnego okresu, tzn. taki, który pozbawiony jest regularnej powtarzalności oscylacji.
aperiodyczny taki, którego występowanie nie charakteryzuje się regularną powtarzalnością w czasie.
aperiodyczny o urządzeniach lub podzespołach: taki, który dostosowany jest do odbioru drgań cechujących się aperiodycznością lub reagowania na dragnia tego typu.
aperiodyczny w matematyce, o parkietażu: taki, który po dowolnym przekształceniu nie powtarza się okresowo; taki, który charakteryzuje się brakiem symetrii translacyjnej.
aperiodyczny Asynchroniczny
aperiodyczny Przelotny
aperiodyczny Sporadyczny

Hasło "aperiodyczny" posiada 7 definicji.


Inne hasła krzyżówkowe na literę A:

A CAPELLA, A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ, A JAKŻE, A JUŚCI, A LA CARTE, A MNIE JEST SZKODA LATA, a my tańczymy ...” WALCZYK, a posteriori, a priori, A PROPOS, A TERGO, A VISTA, A W GÓRACH JUŻ JESIEŃ, A-DUR, a-terpinen, A'KONTO, AA REM, AACHEN, AAGE NIELS BOHR, AAIUN, aak,

Sprawdź wszystkie hasła na literę A

Oprócz definicji "AAKJAER JEPPE" sprawdź również inne hasła:

szlifierz, Mania, Ośmiowiersz, Keaton, esej, wojaże, Głowacki, Tutti, Władysław Niwiński, Yoda, otwierać serce, płynąć pod prąd, brać w obroty, obsypywać się, zhaftować się, cofać się rakiem, cofnąć się rakiem, wyrosnąć na ludzi, wynosić się, kłócić się, epizodyczny, incydentalny, jednostkowy, niecodzienny, nieczęsty, niesystematyczny, odosobniony, okazjonalny, okolicznościowy, okresowy, padang, ość, clow, powozik, dompteur, niewiarygodnie, rozłożysty, robaczek, uzyskiwany, mantysa,

aperiodyczny krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,